Välkommen till Studieförbundet Vuxenskolans hemsida The Tube

Alla kontaktpersoner

(stäng)

Här nedan är en listan på alla våra musikansvariga i landet. Du kan även kontakta någon av våra nationella kontaktpersoner så ser de till att du kommer rätt!

Nationella kontaktpersoner:

Renée Weberitsch
Samordnare
renee.weberitsch@sv.se
073-532 59 80

Gonzalo Reyes
Hiphopkultur & Unity
gonzalo.jerez@sv.se
0707-80 18 27

Jörgen Wessén
Kontaktperson Norrland
jorgen.wessen@sv.se
070-319 36 14

Edward Forslund
Kommunikatör
edward.forslund@sv.se
0736-705363

Musikansvariga lokalt:

Blekinge
Johan Svedberg: 0708-529791 / johan.svedberg@sv.se
Magnus Ölander:  magnus.olander@sv.se

Dalarna
Marcus Källström:  0243-224190 / marcus.kallstrom@sv.se

Gävleborgs län
Fredrik Pålsson. 070-607 27 14 / fredrik.palsson@sv.se
Petter Svedén. 0706-896714 / petter.sveden@sv.se

Göteborg
Gonzo Reyes,  0707- 80 18 27 /gonzo@sv.se
Josefin Finér, 0707-80 18 34 / josefin.finer@sv.se
Petra Widmajer Jaktlund, 0707 80 18 11 / pw-j@sv.se
Tony Jelencovich, 0707 80 18 36 / tony.jelencovich@sv.se

Partille
Daniel Palm, 0739-824245 / daniel.palm@sv.se
Rabi Shabo, 0760-54 21 24 / rabi.shabo@sv.se

Mölndal
Johan Bergquist, 0722-00 36 51 / johan.bergquist@sv.se

Lerum
Lella Gislén, 0302-158 58 /  lella.gislen@sv.se

Halland
Kalle Morina, 035 – 260 33 95 / kastriot.morina@sv.se
Niklas Eklund, 0709-678737 / niklas.eklund@sv.se
Reine Johansson, 0346-800 15 / reine.johansson@sv.se

Jämtland
Simon Sjörén, 0708-798169 / simon.sjoren@sv.se

Jönköpings län
Jens Torvaldsson, 0704-31 39 12 / jens.torvaldsson@sv.se

Kalmar län
Pontus Perhamn, 0481-162 64 / pontus.perhamn@sv.se

Kronoberg
Johan Mellander, 0372 – 811 45 / johan.mellander@sv.se

Malmö
Linus Jackson, 0708-201493 linus.jackson@sv.se
Niklas Svensson, 0707-261493 niklas.svensson@sv.se
Rebin Shah, 0707-761496 rebin.shah@sv.se
Yessica Andersson, 0707-261393 yessica.andersson@sv.se
Morgan Thulin, 0722-511493 morgan.thulin@sv.se

Norrbotten
Fredric Holmström | 0730-491030 fredric.holmstrom@sv.se
Renée Hankvist | 072-508 11 94 renee.hankvist@sv.se
Susanne Björck |  070- 644 55 56 susanne.bjork@sv.se

Sjuhärad / Borås
Roger Frej  | 0733-990031 roger.frej@sv.se

Skaraborg
Jeker Tenenbaum | jerker.tenenbaum@telia.com

Stockholm:

Stockholm stad

Polki Nordström
polki@sv.se eller 0704-413750

Marie Eliasson
marie.eliasson@sv.se eller 0707- 458895

Stockholms län

Lennart Zethzon – Enhetschef
08-120 51 131
0702-21 30 00
lennart.zethzon@sv.se

Doris Vesterlund – Norrort
08-120 55 137
doris.vesterlund@sv.se

Jonas Gustavsson – Nacka/Värmdö /Tyresö
0700-20 21 31
jonas.gustavsson@sv.se

Göran (Guran) Florén – Haninge/Nynäshamn
08-120 55 134
0705-52 24 80
guran@sv.se

Christer Elofson – Huddinge/Botkyrka/Södertälje/Nykvarn
08-120 55 133
0707-36 34 14
christer.elofson@sv.se

Stockholms län Hip Hop

Pa Modou Badjie – Kontaktperson Hiphop – Region Stockholm-Uppsala
070-830 55 49 | pamodou.badjie@sv.se

Cecilia Cissi Karlsson – Kontaktperson Hiphop i Norra Stockholm
0700-20 21 18 | cissi.karlsson@sv.se

Hiphopstudios i Stockholms län

Skogås och Jordbro: Karim Daham. Tel: 073-595 8009
Tyresö: Timmie Kushrim. Tel: 070-444 1708
Upplands Väsby (Vega): Ayanda Segage. Tel: 072-782 3997

Film&foto-projektet

Kenneth Axx | 073-525 26 89 kenneth.a@sv.se

Sörmland
Heikki Narva | 010-199 23 30 heikki.narva@sv.se

Värmland
Anki Andersson | 0570-71 08 83 anki.andersson@sv.se

Kungälv, Ale, Tjörn, Stenungsund, Lilla Edet, Trollhättan, Orust, Lysekil, Uddevalla, Vänersborg, Sotenäs, Munkedal, Färgelanda, Mellerud, Tanum, Dals Ed, Bengtsfors, Åmål, Strömstad
Anders Hansson | 010 – 330 09 08 anders.hansson@sv.se

Västerbotten
Carlos De Rada Moniz | 070-368 73 96  | carlos.de.rada.moniz@sv.se
Hermez Andersson | 072-233 09 61 | hermes.andersson@sv.se
Patrik Stål  | 070-2945956  | patrik.stal@sv.se
Sören Åström | 070-602 86 60 | soren.astrom@sv.se

Västernorrland
Jörgen Wessén | 070-3193614 | jorgen.wessen@sv.se

Västmanland
Pelle Saether | 0705-86 05 10 | pelle.saether@sv.se

Örebro län
Peter Franzén | 076-894 37 40 | peter.franzen@sv.se
Robin Hirse | 0737 – 77 50 13 | robin.hirse@sv.se
Stefan Strömgren |  070-644 39 12 | stefan.stromgren@sv.se

Östergötland
Frej Samuelsson | 070-969 56 66 | frej.samuelsson@sv.se
Kenny Lundström | 073-834 76 15 | kenny.lundstrom@sv.se

Kontakta Alla kontaktpersoner

Maila oss på denna mail så ser vi till att du kommer rätt!

hej@thetube.se
Se respektive person i lisan för telefonnummer

Adress

- – - –


Följ oss på facebook

Nyheter

14 oktober 2014 • SV Band förband till GBH och Bombshell Rocks !

SV Stockholms län är stolta att presentera Fuck Frankie som tack vare vårt samarbete med arrangören får chansen att spela förband till GBH och Bombshell Rocks på Gutterfest,Debaser Strand Sthlm den 30:e Oktober.


1 oktober 2014 • SV Band förband på Gutterfest, Debaser Strand

SV Stockholms län är stolta att presentera Fuck Frankie som tack vare vårt samarbete med arrangören får chansen att spela förband till GBH och Bombshell Rocks på Gutterfest,Debaser Strand Sthlm den 30:e Oktober. http://gutterfest.se/ http://www.tickster.com/sv/events/w4r02ge82zp6966/2014-10-30/gbh-bombshell-rocks-fuck-frankie-beat-up-betty        


30 september 2014 • CP-blues

Johan älskar musik, men det finns ett problem. Eller är det ett problem?


Denna hemsida fungerar inte i Internet Explorer 6. Var god uppgradera eller byt webbläsare till exempelvis Mozilla Firefox

© Studieförbundet Vuxenskolan
→ Musikpersonal login
SV ligger bakom The Tube
Top