Välkommen till Studieförbundet Vuxenskolans hemsida The Tube

Alla kontaktpersoner


Här nedan är en listan på alla våra musikansvariga i landet. Du kan även kontakta någon av våra nationella kontaktpersoner så ser de till att du kommer rätt!

Nationella kontaktpersoner:

Jörgen Wessén
Kontaktperson Norrland /vikarierande nationell samordnare
jorgen.wessen@sv.se
070-319 36 14

Gonzalo Reyes
Hiphopkultur & Unity
gonzalo.jerez@sv.se
0707-80 18 27

Edward Forslund
Kommunikatör
edward.forslund@sv.se
0736-705363

Musikansvariga lokalt:

Blekinge
Malaika Holmén | malaika.holmen@sv.se
Magnus Ölander:  magnus.olander@sv.se

Dalarna
Marcus Källström:  0243-224190 / marcus.kallstrom@sv.se

Gävleborgs län
Daniel Wirenberg. 070-620 82 95 / daniel.wirenberg@sv.se

Göteborg
Gonzo Reyes,  0707- 80 18 27 /gonzo@sv.se
Josefin Finér, 0707-80 18 34 / josefin.finer@sv.se
Petra Widmajer Jaktlund, 0707 80 18 11 / pw-j@sv.se
Tony Jelencovich, 0707 80 18 36 / tony.jelencovich@sv.se

Partille
Daniel Palm, 0739-824245 / daniel.palm@sv.se
Rabi Shabo, 0760-54 21 24 / rabi.shabo@sv.se

Mölndal
Johan Bergquist, 0722-00 36 51 / johan.bergquist@sv.se

Lerum
Lella Gislén, 0302-158 58 /  lella.gislen@sv.se

Halland
Kalle Morina, 035 – 260 33 95 / kastriot.morina@sv.se
Niklas Eklund, 0709-678737 / niklas.eklund@sv.se
Reine Johansson, 0346-800 15 / reine.johansson@sv.se

Jämtland
Simon Sjörén, 0708-798169 / simon.sjoren@sv.se

Jönköpings län

Linda Holst, 0704-31 39 12 / linda.holst@sv.se

Kalmar län
Pontus Perhamn, 0481-162 64 / pontus.perhamn@sv.se

Kronoberg
Johan Mellander, 0372 – 811 45 / johan.mellander@sv.se

Malmö
Linus Jackson, 0708-201493 linus.jackson@sv.se
Niklas Svensson, 0707-261493 niklas.svensson@sv.se
Rebin Shah, 0707-761496 rebin.shah@sv.se
Yessica Andersson, 0707-261393 yessica.andersson@sv.se
Morgan Thulin, 0722-511493 morgan.thulin@sv.se

Norrbotten
Fredric Holmström | 0730-491030 fredric.holmstrom@sv.se
Renée Hankvist | 072-508 11 94 renee.hankvist@sv.se
Susanne Björck |  070- 644 55 56 susanne.bjork@sv.se

Sjuhärad / Borås
Roger Frej  | 0733-990031 roger.frej@sv.se

Skaraborg

Tobias Johansson| Tobias Johansson

Stockholm:

Stockholm stad

Polki Nordström (föräldraledig)
polki@sv.se eller 0704-413750

Marie Eliasson
marie.eliasson@sv.se eller 0707- 458895

Catharina Axelsson
catharina.axelsson@sv.se eller 070-441 37 50

Stockholms län

Lennart Zethzon – Enhetschef
08-120 51 131
0702-21 30 00
lennart.zethzon@sv.se

Doris Vesterlund – Norrort
08-120 55 137
doris.vesterlund@sv.se

Jonas Gustavsson – Nacka/Värmdö /Tyresö
0700-20 21 31
jonas.gustavsson@sv.se

Göran (Guran) Florén – Haninge/Nynäshamn
08-120 55 134
0705-52 24 80
guran@sv.se

Christer Elofson – Huddinge/Botkyrka/Södertälje/Nykvarn
08-120 55 133
0707-36 34 14
christer.elofson@sv.se

Stockholms län Hip Hop

Pa Modou Badjie – Kontaktperson Hiphop – Region Stockholm-Uppsala
070-830 55 49 | pamodou.badjie@sv.se

Cecilia Cissi Karlsson – Kontaktperson Hiphop i Norra Stockholm
0700-20 21 18 | cissi.karlsson@sv.se

Film&foto-projektet

Kenneth Axx | 073-525 26 89 kenneth.a@sv.se

Sörmland
Linnea Johansson | 0720-77-1977 | linnea.johansson@sv.se

Värmland
Anki Andersson | 0570-71 08 83 anki.andersson@sv.se

Kungälv, Ale, Tjörn, Stenungsund, Lilla Edet, Trollhättan, Orust, Lysekil, Uddevalla, Vänersborg, Sotenäs, Munkedal, Färgelanda, Mellerud, Tanum, Dals Ed, Bengtsfors, Åmål, Strömstad
Anders Hansson | 010 – 330 09 08 anders.hansson@sv.se

Västerbotten
Carlos De Rada Moniz | 070-368 73 96  | carlos.de.rada.moniz@sv.se
Hermez Andersson | 072-233 09 61 | hermes.andersson@sv.se
Patrik Stål  | 070-2945956  | patrik.stal@sv.se
Sören Åström | 070-602 86 60 | soren.astrom@sv.se

Västernorrland
Jörgen Wessén | 070-3193614 | jorgen.wessen@sv.se

Västmanland
Pelle Saether | 0705-86 05 10 | pelle.saether@sv.se

Linnea Landstedt | linnea.landstedt@sv.se

Jesper Mikkelsen | jesper.mikkelsen@sv.se

Örebro län
Jonas Ljungkvist | 0738114977 | jonas.ljungkvist@sv.se
Robin Hirse | 0737 – 77 50 13 | robin.hirse@sv.se

Östergötland
Frej Samuelsson | 070-969 56 66 | frej.samuelsson@sv.se
Kenny Lundström | 073-834 76 15 | kenny.lundstrom@sv.se

Kontakta Alla kontaktpersoner

Maila oss på denna mail så ser vi till att du kommer rätt!

hej@thetube.se
Se respektive person i lisan för telefonnummer

Adress

- – - –


Följ oss på facebook

Nyheter

25 april 2016 • Hiphopkväll på Nalen – The Tube Club: Unity Live

SVs samarbete med Nalen i Stockholm fortsätter! Nästa The Tube Club äger rum lördag den 28 maj. Denna gång är temat hiphop och vi kallar kvällen för Unity Live. Nu söker vi grupper som vill komma till Nalen och uppträda. … Läs mer


18 mars 2016 • Spela på Nalen i Stockholm

Vi söker band från orter och städer utanför Stockholmsområdet som vill spela på Nalen Klubb i Stockholm lördagen den 23 april. Ni söker till spelningarna genom att skicka ett mejl till jonas.gustavsson@sv.se med följande: • En motivering • Länkar till … Läs mer


11 februari 2016 • Spela på Nalen i mars

Vi söker band från orter och städer utanför Stockholmsområdet som vill spela på Nalen i Stockhholm fredag den 11 mars. Tema: pop/rock och övrigt. Ni söker till spelningarna genom att ni skickar ett mejl till er SV-kontakt med följande: • … Läs mer


Denna hemsida fungerar inte i Internet Explorer 6. Var god uppgradera eller byt webbläsare till exempelvis Mozilla Firefox

© Studieförbundet Vuxenskolan
→ Musikpersonal login
SV ligger bakom The Tube
Top